Katowice, Śródmieście

Mieszkanie na sprzedaż

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż nieszkani w Śródmieściu Katowic, tuż obok Galeri Katowickiej i Dworca PKP!
To niezwykle atrakcyjna oferta ze względu na doskonałą lokalizację, funkcjonalny układ oraz szerokie możliwości. Nieruchomość zachwyca swoim położeniem, unikatową atmosferą oraz interesującymi szczegółami.

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w  kamienicy po kapitalnym remoncie, wybudowanej z cegły.
Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Posiada powierzchnię nieco ponad 55 m2 i znajduje się na parterze historycznej kamienicy. Nieruchomość jest w pełni umeblowana. Świeżo odremontowana, o wysokim standardzie i funkcjonalnym rozkładzie, składa się z:
- 3 pokoje
- kuchnia
- przedpokój
- łazienka z WC
- ogrzewanie gazowe dla całego budynku

Doskonała lokalizacja w pobliżu centrum sprawia, że wszystkie udogodnienia życia miejskiego znajdują się na wyciągnięcie ręki. W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, usługi, obiekty kulturalne. Mieszkanie położone jest w sercu Katowic, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury usługowej, handlowej i edukacyjnej, takiej jak Galeria Katowicka, ośrodki kultury, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe, tramwajowe oraz Dworzec PKP. Doskonałe połączenie komunikacyjne z resztą miasta oraz sąsiadującymi Miastami.
To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób prowadzących aktywne życie w centrum metropolii, ceniących sobie klimatyczne lokalizacje.

W ofercie posiadamy inne mieszkania o różnym metrażu i liczbie pokoi - Również po kapitalnym remoncie i wykończone pod klucz.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty !

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Symbol oferty MDK-MS-11446
Powierzchnia 55,72 m²
Liczba pokoi 3